USATF Hawaii Association - 7/12/2008                      
2008 Junior Olympics Relay Championships                    
Clarence TC Ching Athletics Complex UH Manoa                  
Results                                    
 
4x100 Meter Relay Sub-Bantam Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 Renegades Track Club  'A'                           1:13.47  
     1) Moku, Madison 00                2) Medeiros, Keila 00             
     3) Yasui, Kaile 00                 4) Padron, Kailee 00              
  2 Godspeed TC  'A'                                    1:19.20  
     1) Cline, Chelsea 00               2) Bahilot-Ishii, Taelyn 01       
     3) Santiago, Rayna 00              4) Curran, Charity 00             
  3 Renegades Track Club  'B'                           1:25.20  
     1) Ching, Jordynne 00              2) McNicoll, Maia 00              
     3) Lum, Melody 02                  4) Kane, Kaohu 00                 
  4 Hawaii Kai  'A'                                     1:30.67  
     1) Bacon, Karson 00                2) Bacon, Kameron 02              
     3) Yoshioka, Brenna 02             4) Myhre, Kristen 01              
 
4x400 Meter Relay Sub-Bantam Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Godspeed TC  'A'                                    6:28.70  
     1) Cline, Chelsea 00               2) Santiago, Rayna 00             
     3) Bahilot-Ishii, Taelyn 01        4) Turner, Alexsis 00             
  2 Renegades Track Club  'A'                           6:49.22  
     1) McNicoll, Maia 00               2) Medeiros, Keila 00             
     3) Ching, Jordynne 00              4) Yasui, Kaile 00                
 
800 Sprint Medley Sub-Bantam Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Godspeed TC  'A'                                    2:45.13  
     1) Cline, Chelsea 00               2) Bahilot-Ishii, Taelyn 01       
     3) Santiago, Rayna 00              4) Turner, Alexsis 00             
  2 Renegades Track Club  'A'                           2:49.56  
     1) Ching, Jordynne 00              2) Padron, Kailee 00              
     3) Medeiros, Keila 00              4) Yasui, Kaile 00                
  3 Renegades Track Club  'B'                           3:08.05  
     1) Dunaway, Drew 02                2) Asing, Trinity 01              
     3) McNicoll, Maia 00               4) Moku, Madison 00               
  4 Hawaii Kai  'A'                                     3:17.27  
     1) Yoshioka, Brenna 02             2) Bacon, Kameron 02              
     3) Bacon, Karson 00                4) Myhre, Kristen 01              
 
4x100 Meter Relay Bantam Girls
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                           1:07.71   2 
     1) Auld, Rebekah 99                2) Hee, Tyrah 98                  
     3) Brooks, Malia 98                4) Uyehara, Macy 99               
  2 Godspeed TC  'A'                                    1:08.01   2 
     1) Briscoe, Tiela 98               2) Curran, Cienna 99              
     3) Santiago, Jayna-Ann 98          4) Smith, Kameron 99              
  3 Koolauloa TC  'A'                                   1:08.90   1 
     1) York, Mia 99                    2) Aluli, Kamaile 99              
     3) Taulapapa, Aolele 99            4) Thompson, Talia 98             
  4 Hawaii Kai  'A'                                     1:09.68   2 
     1) Myhre, Kaylen 98                2) Tsutsui, Elyse 98              
     3) Iwasaki, Stephanie 98           4) Kwak, Kylie 98                 
  5 Godspeed TC  'B'                                    1:10.71   1 
     1) Chin, Naomi 98                  2) Gomard, Kiarah 99              
     3) Curran, Cydney 98               4) Scullion, Kealoha Lilia 99     
  6 Renegades Track Club  'B'                           1:12.34   2 
     1) Zoller, Anuenue 98              2) Gudoy, Gabrielle 98            
     3) Thibodeau, Samantha 99          4) Smith, Mahina 99               
  7 Hawaii Kai  'B'                                     1:13.63   2 
     1) Eko, Stacie Ann 98              2) Mack, Sienna 98                
     3) Igarashi, Kiley 98              4) Nakano, Alyssa 98              
  8 Renegades Track Club  'C'                           1:13.80   1 
     1) Kapule, Lauren 98               2) Mar, Kaitlin 99                
     3) Suzuki, Sydney 98               4) Kapule, Rachel 98              
  9 Mililani TC  'A'                                    1:13.85   1 
     1) Tachino, Lauryn 99              2) Matsuo, Marisa 99              
     3) Matsuoka, Janelle 99            4) Kawachi-Ranion, Kiralyn 99     
 10 Renegades Track Club  'D'                           1:15.43   2 
     1) Takanishi, Kirsten 98           2) Sorensen, Rita 99              
     3) Burns-Quinto, Janai 99          4) Kirk, Phoebe 98                
 11 Hawaii Kai  'C'                                     1:21.26   1 
     1) Worrall, Sarah 98               2) Nelson, Brylin 99              
     3) Yoshioka, Megan 99              4) Keolanui, Sierra 98            
 
4x400 Meter Relay Bantam Girls
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Koolauloa TC  'A'                                   5:49.26   1 
     1) Thompson, Talia 98              2) York, Mia 99                   
     3) Taulapapa, Aolele 99            4) Aluli, Kamaile 99              
  2 Hawaii Kai  'A'                                     6:00.57   1 
     1) Myhre, Kaylen 98                2) Nakano, Alyssa 98              
     3) Iwasaki, Stephanie 98           4) Kwak, Kylie 98                 
  3 Godspeed TC  'A'                                    6:04.26   2 
     1) Santiago, Jayna-Ann 98          2) Smith, Kameron 99              
     3) Scullion, Kealoha Lilia 99      4) Briscoe, Tiela 98              
  4 Renegades Track Club  'A'                           6:23.67   1 
     1) Kirk, Phoebe 98                 2) Burns-Quinto, Janai 99         
     3) Zoller, Anuenue 98              4) Kapule, Rachel 98              
  5 Renegades Track Club  'B'                           6:25.56   1 
     1) Takanishi, Kirsten 98           2) Thibodeau, Samantha 99         
     3) Hee, Tyrah 98                   4) Brooks, Malia 98               
  6 Hawaii Kai  'B'                                     6:33.07   1 
     1) Tsutsui, Elyse 98               2) Bacon, Karson 00               
     3) Eko, Stacie Ann 98              4) Nelson, Brylin 99              
  7 Hawaii Kai  'C'                                     6:57.11   1 
     1) Myhre, Kristen 01               2) Yoshioka, Megan 99             
     3) Mack, Sienna 98                 4) Igarashi, Kiley 98             
 
800 Sprint Medley Bantam Girls
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                           2:27.47   1 
     1) Brooks, Malia 98                2) Hee, Tyrah 98                  
     3) Uyehara, Macy 99                4) Auld, Rebekah 99               
  2 Godspeed TC  'A'                                    2:34.52   1 
     1) Santiago, Jayna-Ann 98          2) Smith, Kameron 99              
     3) Briscoe, Tiela 98               4) Curran, Cienna 99              
  3 Hawaii Kai  'A'                                     2:35.98   1 
     1) Nakano, Alyssa 98               2) Tsutsui, Elyse 98              
     3) Iwasaki, Stephanie 98           4) Kwak, Kylie 98                 
  4 Koolauloa TC  'A'                                   2:38.08   2 
     1) Thompson, Talia 98              2) York, Mia 99                   
     3) Taulapapa, Aolele 99            4) Aluli, Kamaile 99              
  5 Godspeed TC  'B'                                    2:45.37   2 
     1) Curran, Chardonnay 99           2) Gomard, Kiarah 99              
     3) Scullion, Kealoha Lilia 99      4) Curran, Cydney 98              
  6 Renegades Track Club  'D'                           2:47.94   2 
     1) Gudoy, Gabrielle 98             2) Kirk, Phoebe 98                
     3) Zoller, Anuenue 98              4) Kapule, Rachel 98              
  7 Hawaii Kai  'B'                                     2:48.48   2 
     1) Eko, Stacie Ann 98              2) Mack, Sienna 98                
     3) Igarashi, Kiley 98              4) Myhre, Kaylen 98               
  8 Renegades Track Club  'C'                           2:48.93   2 
     1) Thibodeau, Samantha 99          2) Sorensen, Rita 99              
     3) Mar, Kaitlin 99                 4) Kapule, Lauren 98              
  9 Mililani TC  'A'                                    2:52.66   1 
     1) Tachino, Lauryn 99              2) Matsuoka, Janelle 99           
     3) Matsuo, Marisa 99               4) Kawachi-Ranion, Kiralyn 99     
 10 Renegades Track Club  'B'                           2:58.89   1 
     1) Takanishi, Kirsten 98           2) Kitazumi, Kaelyn 98            
     3) Motooka, Cambrie 99             4) Suzuki, Sydney 98              
 
4x100 Meter Relay Midget Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'B'                             59.09  
     1) Haitsuka, Reis 96               2) Broderick, Hannah 96           
     3) Asato, Brielle 96               4) Atud, Tiffany 96               
  2 Renegades Track Club  'A'                           1:03.13  
     1) Hernandez, Zoe 96               2) Liggett, Alice 96              
     3) Burns-Quinto, Alialilani 97     4) Jamain, Gabrielle 96           
  3 Mixed Team  'B'                                     1:07.24  
     1) Olanda, Sara 98                 2) Yonamine, Rachel 96            
     3) Kim-Bustillos, Kylee 98         4) Mata, Kayla 96                 
  4 Hawaii Kai  'A'                                     1:08.13  
     1) Tani, Taylor 97                 2) Todoki, Erin 96                
     3) Eko, Kaylie 96                  4) Turolla, Isabella 97           
  5 Renegades Track Club  'C'                           1:15.66  
     1) Young, Madisyn 97               2) Takanishi, Kristi 97           
     3) Takanishi, Kiri 97              4) Kapule, Olivia 97              
  6 Mixed Team  'A'                                     1:23.86  
     1) Tyler, Laura 97                 2) Tuttle, Nanea 97               
     3) Zapata, Hiilani 96              4) Igarashi, Tiana 97             
 -- Koolauloa TC  'A'                                        DQ  
     1) Cummings, Nani 97               2) Latu, Milika 96                
     3) Wasson, Anela 97                4) York, Keeley 97                
 
4x400 Meter Relay Midget Girls
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Hawaii RoadRunners  'A'                             5:33.65   1 
     1) Vazquez, Michelle 98            2) Thomas, Carla 97               
     3) Baker, Tessa 96                 4) Moul, Jamie 98                 
  2 Hawaii Kai  'A'                                     5:42.74   1 
     1) Tani, Taylor 97                 2) Todoki, Erin 96                
     3) Eko, Kaylie 96                  4) Igarashi, Tiana 97             
  3 Renegades Track Club  'A'                           5:45.15   1 
     1) Burns-Quinto, Alialilani 97     2) Jamain, Gabrielle 96           
     3) Asato, Brielle 96               4) Liggett, Alice 96              
  4 Mixed Team  'A'                                     6:16.44   2 
     1) Worrall, Sarah 98               2) Turolla, Isabella 97           
     3) Fukumoto, Gabrielle 97          4) Miyasato, Deja 97              
  5 Mililani TC  'A'                                    6:23.41   1 
     1) Kawachi-Ranion, Kiralyn 99      2) Mata, Kayla 96                 
     3) Matsuoka, Janelle 99            4) Umphress, Rachel 99            
  6 Renegades Track Club  'B'                           6:39.16   1 
     1) Takanishi, Kristi 97            2) Kapule, Olivia 97              
     3) Young, Madisyn 97               4) Takanishi, Kiri 97             
 
4x800 Meter Relay Midget Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                          12:57.69  
     1) Takanishi, Kiri 97              2) Young, Madisyn 97              
     3) Kapule, Olivia 97               4) Takanishi, Kristi 97           
  2 Hawaii RoadRunners  'A'                            15:16.80  
     1) Baker, Tessa 96                 2) Walker, Kirsten 99             
     3) Green, Kyler 96                 4) Moore, Jenna 96                
 
800 Sprint Medley Midget Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'B'                           2:19.57  
     1) Broderick, Hannah 96            2) Asato, Brielle 96              
     3) Atud, Tiffany 96                4) Haitsuka, Reis 96              
  2 Hawaii RoadRunners  'A'                             2:24.00  
     1) Vazquez, Michelle 98            2) Green, Kyler 96                
     3) Thomas, Carla 97                4) Moul, Jamie 98                 
  3 Renegades Track Club  'A'                           2:24.29  
     1) Burns-Quinto, Alialilani 97     2) Jamain, Gabrielle 96           
     3) Hernandez, Zoe 96               4) Liggett, Alice 96              
  4 Hawaii Kai  'A'                                     2:30.68  
     1) Tani, Taylor 97                 2) Todoki, Erin 96                
     3) Eko, Kaylie 96                  4) Igarashi, Tiana 97             
  5 Mixed Team  'B'                                     2:36.78  
     1) Yonamine, Rachel 96             2) Turolla, Isabella 97           
     3) Mata, Kayla 96                  4) Kim-Bustillos, Kylee 98        
 -- Mixed Team  'A'                                          DQ   Mix Boys and Girls
 
Distance Medley Midget Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Hawaii RoadRunners  'A'                            19:53.30  
     1) Moore, Jenna 96                 2) Vazquez, Michelle 98           
     3) Green, Kyler 96                 4) Baker, Tessa 96                
 
4x100 Meter Relay Youth Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'B'                             54.12  
     1) Kwan, Sari 94                   2) Kirk, Kayla 94                 
     3) Simmons, Siena 94               4) Faringer, Haley 95             
  2 Godspeed TC  'A'                                      57.25  
     1) Baker, Catriece 95              2) Santiago, Jaysha 95            
     3) White, Deylynn 94               4) Briscoe, Diamond 96            
  3 Renegades Track Club  'A'                           1:00.05  
     1) Yadao, Kanoelani 95             2) Pickard, Puaena 94             
     3) Humphrey, Michela 94            4) Meditz, Malia 95               
  4 Pearl Harbor Tsunami  'A'                           1:00.55  
     1) Davis, Danaea 97                2) Carter, Brianna 95             
     3) Cleveland, Dymonde 97           4) Mims, Raven 96                 
 
4x400 Meter Relay Youth Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                           4:29.82  
     1) Simmons, Siena 94               2) Yadao, Kanoelani 95            
     3) Kirk, Kayla 94                  4) Faringer, Haley 95             
  2 Godspeed TC  'A'                                    4:59.50  
     1) White, Deylynn 94               2) Santiago, Jaysha 95            
     3) Baker, Catriece 95              4) Briscoe, Diamond 96            
  3 Renegades Track Club  'B'                           5:26.80  
     1) Tyler, Sarah 94                 2) Forbes, Maxine 94              
     3) Shreve, Taylor 94               4) Meditz, Malia 95               
 
4x800 Meter Relay Youth Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Mixed Team  'A'                                    15:17.22  
     1) Thompson, Gabryelle 95          2) White, Deylynn 94              
     3) Yonamine, Rachel 96             4) Quinn, Annika 97               
 
800 Sprint Medley Youth Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'B'                           1:59.09  
     1) Simmons, Siena 94               2) Pickard, Puaena 94             
     3) Kwan, Sari 94                   4) Faringer, Haley 95             
  2 Renegades Track Club  'A'                           2:05.52  
     1) Mann, Kyleigh 94                2) Tyler, Sarah 94                
     3) Yadao, Kanoelani 95             4) Kirk, Kayla 94                 
  3 Godspeed TC  'A'                                    2:09.34  
     1) Santiago, Jaysha 95             2) Baker, Catriece 95             
     3) White, Deylynn 94               4) Briscoe, Diamond 96            
 -- Koolauloa TC  'A'                                        DQ   Passing out of zone
     1) York, Keeley 97                 2) Latu, Milika 96                
     3) Wasson, Anela 97                4) Taulapapa, Kayla 95            
 
Distance Medley Youth Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Mililani TC  'A'                                   18:49.58  
     1) Miyasato, Deja 97               2) Worrall, Sarah 98              
     3) Seaman, Noe 98                  4) Fukumoto, Gabrielle 97         
 
4x100 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'B'                             53.09  
     1) Crivello, Cayla 93              2) Kamana, Lia 93                 
     3) Brand, Julia 92                 4) Meyers, Sade 93                
  2 Renegades Track Club  'C'                             55.70  
     1) Agena, Cyn 93                   2) Barrett-Moore, Haeli 92        
     3) Lukondi, Jessa 92               4) Joy, Kaimana 92                
  3 Renegades Track Club  'A'                           1:04.91  
     1) McMurdo, Kirsten 93             2) Smith, Brandy 95               
     3) Thompson, Abigail 93            4) Kaawa, Mahina 94               
 
4x400 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                           4:26.19  
     1) Crivello, Cayla 93              2) Meyers, Sade 93                
     3) Lukondi, Jessa 92               4) Brand, Julia 92                
  2 Renegades Track Club  'B'                           4:45.60  
     1) Kamana, Lia 93                  2) Barrett-Moore, Haeli 92        
     3) Won, Kacie 93                   4) Tokushige, Linnea 93           
 
4x800 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                          11:17.46  
     1) Kobayashi, Amanda 92            2) Tokushige, Linnea 93           
     3) Humphrey, Michela 94            4) Guinto, Chaylene 93            
 
800 Sprint Medley Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'B'                           1:58.90  
     1) Crivello, Cayla 93              2) Kamana, Lia 93                 
     3) Brand, Julia 92                 4) Meyers, Sade 93                
  2 Renegades Track Club  'C'                           2:20.17  
     1) Barrett-Moore, Haeli 92         2) Joy, Kaimana 92                
     3) McMurdo, Kirsten 93             4) Lukondi, Jessa 92              
  3 Renegades Track Club  'A'                           2:20.31  
     1) Kaawa, Mahina 94                2) Thompson, Abigail 93           
     3) Kobayashi, Amanda 92            4) Smith, Brandy 95               
 
Distance Medley Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                          15:12.14  
     1) Kobayashi, Amanda 92            2) Humphrey, Michela 94           
     3) Tokushige, Linnea 93            4) Guinto, Chaylene 93            
 
4x100 Meter Relay Young Women
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                             54.03  
     1) Lipinski, Nora 91               2) Honda, Courtney 91             
     3) Nakashima, Tia 92               4) Nakamura, Traci 91             
  2 Godspeed TC  'A'                                      55.91  
     1) Chin, Cherie 92                 2) Shiraki, Emily 91              
     3) Smith, Schnelle 90              4) Young, Carin 92                
 
4x400 Meter Relay Young Women
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                           4:33.47  
     1) Nakashima, Tia 92               2) Nakamura, Traci 91             
     3) Lipinski, Nora 91               4) Honda, Courtney 91             
 
4x800 Meter Relay Young Women
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Mililani TC  'A'                                   11:28.45  
     1) Kawana, Melissa 90              2) Uejo, Arielle 92               
     3) Yonemura, Tyler 92              4) Tittle, Chastilynn 93          
 
800 Sprint Medley Young Women
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                           2:07.86  
     1) Lipinski, Nora 91               2) Nakamura, Traci 91             
     3) Nakashima, Tia 92               4) Honda, Courtney 91             
  2 Godspeed TC  'A'                                    2:12.52  
     1) Shiraki, Emily 91               2) Smith, Schnelle 90             
     3) Young, Carin 92                 4) Chin, Cherie 92                
 
4x100 Meter Relay Sub-Bantam Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Godspeed TC  'A'                                    1:11.52  
     1) Soucie, Caleb 01                2) White, Deyven 01               
     3) Ota, Chaz 00                    4) White, Destyn 00               
  2 Renegades Track Club  'A'                           1:14.30  
     1) Moku, Tanner 01                 2) Grandelli, Abraham 00          
     3) Marumoto, Makua 01              4) Unutoa, Desmond 00             
  3 Renegades Track Club  'C'                           1:19.49  
     1) Sauer, Landon 00                2) Harimoto, Mark 03              
     3) Hotz, Makoa 00                  4) Harimoto, Micah 01             
  4 Hawaii RoadRunners  'A'                             1:20.82  
     1) Anderson, Sa'dreon 00           2) Wilson, Quest 01               
     3) Moul, Pierce 01                 4) Thomas, Idris 00               
  5 Godspeed TC  'B'                                    1:38.19  
     1) O'Neill, Rylee Shayne 00        2) Ching, Dallas 01               
     3) Kimura, Nainoa 01               4) Chin, Noah 00                  
 -- Renegades Track Club  'B'                                DQ  
 
4x400 Meter Relay Sub-Bantam Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Godspeed TC  'A'                                    6:27.75  
     1) Soucie, Caleb 01                2) White, Deyven 01               
     3) Ota, Chaz 00                    4) White, Destyn 00               
  2 Renegades Track Club  'A'                           7:04.68  
     1) Hotz, Makoa 00                  2) Harimoto, Micah 01             
     3) Sauer, Landon 00                4) Harimoto, Mark 03              
  3 Hawaii RoadRunners  'A'                             7:09.47  
     1) Wilson, Quest 01                2) LeBato, Arron 01               
     3) Thomas, Idris 00                4) Moul, Pierce 01                
 
800 Sprint Medley Sub-Bantam Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Godspeed TC  'A'                                    2:40.37  
     1) Soucie, Caleb 01                2) White, Deyven 01               
     3) Ota, Chaz 00                    4) White, Destyn 00               
  2 Renegades Track Club  'B'                           2:41.82  
     1) Moku, Tanner 01                 2) Marumoto, Makua 01             
     3) Unutoa, Desmond 00              4) Grandelli, Abraham 00          
  3 Renegades Track Club  'A'                           3:01.95  
     1) Sauer, Landon 00                2) Harimoto, Mark 03              
     3) Harimoto, Micah 01              4) Hotz, Makoa 00                 
  4 Hawaii RoadRunners  'A'                             3:10.17  
     1) Thomas, Idris 00                2) LeBato, Arron 01               
     3) Wilson, Quest 01                4) Moul, Pierce 01                
  5 Godspeed TC  'B'                                    3:27.01  
     1) Chin, Noah 00                   2) Kimura, Nainoa 01              
     3) Ching, Dallas 01                4) O'Neill, Rylee Shayne 00       
 
4x100 Meter Relay Bantam Boys
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                           1:00.84   1 
     1) Padron, Christian 99            2) Chang, Luke 98                 
     3) Quinn, Mitchell 99              4) Martinson, Keala 98            
  2 Renegades Track Club  'B'                           1:03.97   1 
     1) Hee, Micah 98                   2) Aiu, La'akea 98                
     3) Spear, Jahvin 98                4) Silva, Dylan 98                
  3 Renegades Track Club  'E'                           1:05.22   2 
     1) Sakamoto, Kyle 98               2) Fala, Matthew 98               
     3) Lakalaka, Seyddrick 99          4) Munos, Justin 98               
  4 Renegades Track Club  'G'                           1:05.89   2 
     1) Auld, Noah 98                   2) Chun, Cole 98                  
     3) Mau, Steven 98                  4) LaBoy, Makana 98               
  5 Renegades Track Club  'F'                           1:07.64   2 
     1) Kamaka, Kamaehu 99              2) Serikawa, Ricky-Thomas 98      
     3) Karasaki, Mikioi 98             4) Arikawa, Isaiah 98             
  6 Pearl Harbor Tsunami  'A'                           1:08.78   1 
     1) Bohling, Thomas 99              2) White, Jamaal 99               
     3) McRae, Salik 00                 4) Britten, Vershaun 98           
  7 Godspeed TC  'A'                                    1:08.80   1 
     1) Maximo, Cameron 98              2) Shimomura, Bryson 99           
     3) Ota, Seth 98                    4) Piceno, Kaleo Aloha 99         
  8 Mililani TC  'A'                                    1:10.98   2 
     1) Iwanaga, Evan 98                2) Park, Kekaiholomakani 98       
     3) Leong, Aaron 98                 4) Iwanaga, Riley 00              
  9 Renegades Track Club  'D'                           1:11.44   2 
     1) Ching, Keen 99                  2) Feria, Cortez 99               
     3) McMurdo, Connor 98              4) Viola, Michael 99              
 10 Renegades Track Club  'C'                           1:14.10   1 
     1) Shitabata, Jarin 99             2) Magnani, Makoa 98              
     3) Miyasato, Jon Derek 99          4) McNicoll, Micah 98             
 11 Godspeed TC  'B'                                    1:19.31   1 
     1) Shimomura, Justin 99            2) Kapua, Andrew 99               
     3) Soucie, Tyler 98                4) Ota, Jarret 99                 
 12 Hawaii Kai  'A'                                     1:28.06   2 
     1) Worrall, Wilder 01              2) Rosales, Jonah 01              
     3) Kagamida, Connor 98             4) Kawano, Jun 99                 
 
4x400 Meter Relay Bantam Boys
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Renegades Track Club  'C'                           5:24.09   2 
     1) Mau, Steven 98                  2) Hee, Micah 98                  
     3) Asato, Reese 98                 4) Spear, Jahvin 98               
  2 Renegades Track Club  'D'                           6:04.85   2 
     1) Chun, Cole 98                   2) Karasaki, Mikioi 98            
     3) Arikawa, Isaiah 98              4) Kamaka, Kamaehu 99             
  3 Renegades Track Club  'A'                           6:10.58   1 
     1) LaBoy, Makana 98                2) Reid, Kiran 98                 
     3) Padron, Christian 99            4) Quinn, Mitchell 99             
  4 Renegades Track Club  'E'                           6:21.73   2 
     1) Serikawa, Ricky-Thomas 98       2) Aiu, La'akea 98                
     3) Miller, Dakota 98               4) Grandelli, Abraham 00          
  5 Godspeed TC  'A'                                    6:23.76   2 
     1) Ota, Seth 98                    2) Soucie, Tyler 98               
     3) Shimomura, Justin 99            4) Maximo, Cameron 98             
  6 Renegades Track Club  'B'                           6:28.23   1 
     1) McNicoll, Micah 98              2) Miyasato, Jon Derek 99         
     3) Magnani, Makena 99              4) Magnani, Makoa 98              
  7 Hawaii Kai  'A'                                     7:00.53   1 
     1) Worrall, Wilder 01              2) Mata, Dominic 02               
     3) Rosales, Jonah 01               4) Kawano, Jun 99                    
 
800 Sprint Medley Bantam Boys
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Renegades Track Club  'B'                           2:20.21   2 
     1) Chang, Luke 98                  2) Quinn, Mitchell 99             
     3) Padron, Christian 99            4) Spear, Jahvin 98               
  2 Renegades Track Club  'C'                           2:28.45   2 
     1) Hee, Micah 98                   2) Aiu, La'akea 98                
     3) Silva, Dylan 98                 4) Asato, Reese 98                
  3 Godspeed TC  'A'                                    2:33.17   1 
     1) Maximo, Cameron 98              2) Shimomura, Bryson 99           
     3) Ota, Seth 98                    4) Piceno, Kaleo Aloha 99         
  4 Renegades Track Club  'D'                           2:34.10   2 
     1) Fala, Matthew 98                2) Chun, Cole 98                  
     3) Mau, Steven 98                  4) LaBoy, Makana 98               
  5 Pearl Harbor Tsunami  'A'                           2:36.99   1 
     1) McRae, Salik 00                 2) Bohling, Thomas 99             
     3) White, Jamaal 99                4) Britten, Vershaun 98           
  6 Renegades Track Club  'E'                           2:38.29   2 
     1) Karasaki, Mikioi 98             2) Arikawa, Isaiah 98             
     3) Kamaka, Kamaehu 99              4) Serikawa, Ricky-Thomas 98      
  7 Renegades Track Club  'F'                           2:41.08   2 
     1) Lakalaka, Seyddrick 99          2) Feria, Cortez 99               
     3) Martinson, Keala 98             4) Miller, Dakota 98              
  8 Mililani TC  'A'                                    2:44.94   1 
     1) Park, Kekaiholomakani 98        2) Iwanaga, Riley 00              
     3) Leong, Aaron 98                 4) Iwanaga, Evan 98               
  9 Renegades Track Club  'A'                           2:45.32   1 
     1) Magnani, Makena 99              2) Miyasato, Jon Derek 99         
     3) Magnani, Makoa 98               4) McNicoll, Micah 98             
 10 Renegades Track Club  'G'                           2:47.35   2 
     1) Munos, Justin 98                2) McMurdo, Connor 98             
     3) Coronas, Ian 93                 4) Ching, Keen 99                 
 11 Hawaii Kai  'A'                                     3:05.43   1 
     1) Mata, Dominic 02                2) Rosales, Jonah 01              
     3) Hobus, Ryan 98                  4) Kawano, Jun 99                 
 
4x100 Meter Relay Midget Boys
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Godspeed TC  'A'                                      58.23   1 
     1) Burnett, Joshua 96              2) Kimura, Robinson 97            
     3) Tapat, Chey 96                  4) Piceno, Ikaika 96              
  2 Renegades Track Club  'B'                           1:01.06   2 
     1) Choy, Brett 96                  2) Kaneshiro, Raven 97            
     3) Zoller, Kaaumoana 97            4) Kane, Dylan 96                 
  3 Godspeed TC  'B'                                    1:01.77   2 
     1) Takara, Gavin 96                2) Ota, Drake 96                  
     3) Cardines, Jayson 97             4) Barnette, Jaleek 96            
  4 Hawaii RoadRunners  'A'                             1:02.29   1 
     1) Thornton, Christian 98          2) Hinkle, Tre'von 96             
     3) Ghant, Tavon 97                 4) Cobbs, Simon 96                
  5 Renegades Track Club  'C'                           1:02.31   2 
     1) Lakalaka, Ronley 97             2) Une, Isaiah 97                 
     3) Campbell, Baily 96              4) Engoring, Isaiah 97            
  6 Koolauloa TC  'A'                                   1:03.65   2 
     1) Latu, Hirkley 98                2) Cummings, Pono 97              
     3) York, Liam 00                   4) Taulapapa, Wayne 98            
  7 Mililani TC  'B'                                    1:04.79   2 
     1) Connor, Brandon 97              2) Kamisato, Jordan 97            
     3) Potts, Robin Jr 96              4) Ochoa, Json 96                 
  8 Pearl Harbor Tsunami  'A'                           1:06.74   1 
     1) McRae, Malik 97                 2) Babb, Skyler 96                
     3) Neely, Brandon 97               4) Moniz, Trevor 96               
  9 Mililani TC  'A'                                    1:18.89   1 
     1) Rambaud, Alexander 99           2) Potts, Richard 99              
     3) Tasaki, Tyler 97                4) Mata, Dominic 02               
 -- Renegades Track Club  'A'                                DQ   1  out of passing zone
     1) Shreve, Kolton 97               2) Harimoto, Joshua 97            
     3) Chang, Elijah 97                4) Quinn, Christopher 96          
 
4x400 Meter Relay Midget Boys
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Hawaii RoadRunners  'A'                             5:20.37   2 
     1) Jeff, Andre 99                  2) Thornton, Christian 98         
     3) Hinkle, Tre'von 96              4) Cobbs, Simon 96                
  2 Godspeed TC  'A'                                    5:23.37   2 
     1) Kimura, Robinson 97             2) Ota, Drake 96                  
     3) Barnette, Jaleek 96             4) Burnett, Joshua 96             
  3 Koolauloa TC  'A'                                   5:23.42   1 
     1) Cummings, Pono 97               2) Latu, Hirkley 98               
     3) York, Liam 00                   4) Taulapapa, Wayne 98            
  4 Mililani TC  'A'                                    6:11.09   1 
     1) Connor, Brandon 97              2) Ochoa, Json 96                 
     3) Umphress, James 96              4) Tasaki, Tyler 97                  
 
4x800 Meter Relay Midget Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                          12:32.93  
     1) Eror, Ryan 97                   2) Swada, Jacob 96                
     3) Hobson, Aaron 96                4) Kowalkowski, Gordon 96         
  2 Hawaii RoadRunners  'A'                            13:46.94  
     1) Black, Wesley 96                2) Black, Michael 98              
     3) Walker, Ethan 96                4) Freyling, Matthew 97           
  3 Mililani TC  'A'                                   14:01.65  
     1) Kamisato, Jordan 97             2) Umphress, James 96             
     3) Rambaud, Alexander 99           4) Potts, Robin Jr 96             
 
800 Sprint Medley Midget Boys
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Godspeed TC  'A'                                    2:14.39   1 
     1) Tapat, Chey 96                  2) Piceno, Ikaika 96              
     3) Burnett, Joshua 96              4) Kimura, Robinson 97            
  2 Hawaii RoadRunners  'A'                             2:17.78   1 
     1) Jeff, Andre 99                  2) Ghant, Tavon 97                
     3) Thornton, Christian 98          4) Cobbs, Simon 96                
  3 Godspeed TC  'B'                                    2:20.15   1  2:20.146
     1) Takara, Gavin 96                2) Cardines, Jayson 97            
     3) Ota, Drake 96                   4) Barnette, Jaleek 96            
  3 Renegades Track Club  'A'                           2:20.15   1  2:20.146
     1) Zoller, Kaaumoana 97            2) Choy, Brett 96                 
     3) Kane, Dylan 96                  4) Kaneshiro, Raven 97            
  5 Renegades Track Club  'B'                           2:21.53   1 
     1) Shreve, Kolton 97               2) Harimoto, Joshua 97            
     3) Engoring, Isaiah 97             4) Quinn, Christopher 96          
  6 Mililani TC  'A'                                    2:23.15   1 
     1) Kamisato, Jordan 97             2) Connor, Brandon 97             
     3) Ochoa, Json 96                  4) Potts, Robin Jr 96             
  7 Pearl Harbor Tsunami  'A'                           2:26.16   1 
     1) McRae, Malik 97                 2) Moniz, Trevor 96               
     3) Enriquez, Manuel 97             4) Babb, Skyler 96                
  8 Koolauloa TC  'A'                                   2:31.93   2 
     1) York, Liam 00                   2) Taulapapa, Wayne 98            
     3) Spring, Isaiah 97               4) Spring, Truman 99              
  9 Godspeed TC  'C'                                    2:39.79   1 
     1) Kauwenaole, John 97             2) Kapua, Andrew 99               
     3) Hicks, Jonathan 97              4) Sambrara-Kapua, Seth 97        
 
Distance Medley Midget Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                          15:40.21  
     1) Swada, Jacob 96                 2) Eror, Ryan 97                  
     3) Hobson, Aaron 96                4) Kowalkowski, Gordon 96         
  2 Hawaii RoadRunners  'A'                            18:07.39  
     1) Black, Wesley 96                2) Black, Michael 98              
     3) Walker, Ethan 96                4) Freyling, Matthew 97           
 
4x100 Meter Relay Youth Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Hawaii RoadRunners  'A'                               50.86  
     1) Taulelei Jr, Martin 94          2) Lopez, Darrius 94              
     3) Brown, Julian 95                4) Thornton, Blake 95             
  2 Godspeed TC  'A'                                      55.06  
     1) Andres-Tabora, Derek 95         2) Kahula, Eha 94                 
     3) Piceno, Keoni 95                4) Briscoe, Daicorri 94           
  3 Renegades Track Club  'A'                             56.92  
     1) Kitazumi, Kyle 94               2) Aiwohi, Koali'i 95             
     3) Evans, Timothy 95               4) Kodama, Adam 95                
  4 Hawaii Kai  'A'                                       56.95  
     1) Steuber, Enoa 95                2) Jensen, Kainoa 95              
     3) Schwartz, Darreon 95            4) Clapp, Christian 94            
 
4x400 Meter Relay Youth Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Hawaii RoadRunners  'A'                             4:32.49  
     1) Taulelei Jr, Martin 94          2) Searcy, Timothy 94             
     3) Thomas, Michael 95              4) Thornton, Blake 95             
  2 Renegades Track Club  'A'                           4:52.47  
     1) Evans, Timothy 95               2) Kodama, Adam 95                
     3) Wagner, Dustin 95               4) Kaneshiro, Takoda 95           
  3 Godspeed TC  'A'                                    4:54.58  
     1) Kelly, Dashon Andre 95          2) Kahula, Eha 94                 
     3) Hom, Scott 95                   4) Briscoe, Daicorri 94           
  4 Hawaii Kai  'A'                                     5:07.36  
     1) Jensen, Kainoa 95               2) Meade, Devin 95                
     3) Schwartz, Darreon 95            4) Clapp, Christian 94            
  5 Godspeed TC  'B'                                    5:23.45  
     1) Cardines, Jayson 97             2) Tapat, Chey 96                 
     3) Piceno, Ikaika 96               4) Takara, Gavin 96               
 
4x800 Meter Relay Youth Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                          10:34.71  
     1) Hom, Scott 95                   2) Akatsuka, Chris 94             
     3) Heidenreich, Mitchell 95        4) Fanelli, Gary 95               
  2 Hawaii RoadRunners  'A'                            12:54.61  
     1) Brown, Julian 95                2) Henderson, Dylan 95            
     3) Thomas, Michael 95              4) Searcy, Timothy 94             
 
800 Sprint Medley Youth Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Hawaii RoadRunners  'A'                             1:59.08  
     1) Thornton, Blake 95              2) Brown, Julian 95               
     3) Lopez, Darrius 94               4) Taulelei Jr, Martin 94         
  2 Godspeed TC  'A'                                    2:05.37  
     1) Andres-Tabora, Derek 95         2) Kahula, Eha 94                 
     3) Hicks, Darryl 95                4) Briscoe, Daicorri 94           
  3 Renegades Track Club  'A'                           2:06.47  
     1) Kitazumi, Kyle 94               2) Kodama, Adam 95                
     3) Wagner, Dustin 95               4) Evans, Timothy 95              
  4 Hawaii Kai  'A'                                     2:06.83  
     1) Schwartz, Darreon 95            2) Jensen, Kainoa 95              
     3) Steuber, Enoa 95                4) Clapp, Christian 94            
 
Distance Medley Youth Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                          14:38.14  
     1) Akatsuka, Chris 94              2) Hom, Scott 95                  
     3) Lee, Taylor 94                  4) Heidenreich, Mitchell 95       
  2 Hawaii Kai  'A'                                    16:06.00  
     1) Schwartz, Darreon 95            2) Steuber, Enoa 95               
     3) Clapp, Christian 94             4) Meade, Devin 95                
 
4x100 Meter Relay Intermediate Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                             44.71  
     1) Smith, Scotland 93              2) Zane, Michael 92               
     3) Normand, Kyle 92                4) Kim, Jonathan 93               
  2 Mililani TC  'A'                                      49.95  
     1) Souza-Chaves, Kainoa 94         2) Tabuyo, Jeremy 94              
     3) MacGuyer, Shawn-Michael 95      4) Malasig, Ronald 93             
  3 Pearl Harbor Tsunami  'A'                             53.17  
     1) Jalali, Hudson 93               2) Clark, Jeremy 95               
     3) Neely, Bryan 94                 4) Mims, LaRobert 95              
 
4x400 Meter Relay Intermediate Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                           3:53.12  
     1) Zane, Michael 92                2) Coronas, Ian 93                
     3) Thibodeau, Jordan 93            4) Kim, Jonathan 93               
  2 Mililani TC  'A'                                    4:24.05  
     1) MacGuyer, Shawn-Michael 95      2) Souza-Chaves, Kainoa 94        
     3) Tabuyo, Jeremy 94               4) Malasig, Ronald 93             
 
4x800 Meter Relay Intermediate Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'B'                           9:26.53  
     1) Thibodeau, Jordan 93            2) Hogan, Timothy 92              
     3) Ota, Matt 93                    4) Kim, Jonathan 93               
  2 Godspeed TC  'A'                                    9:29.29  
     1) Higa, Justin 92                 2) Lindsey, Ka'eo-pu'uwai 94      
     3) Briscoe, Michael 92             4) Pleskacz, Borys 92             
  3 Renegades Track Club  'A'                           9:55.12  
     1) Koyamatsu, Nolan 93             2) Lee, Dylan 92                  
     3) Hobson, Ryan 93                 4) Wagner, Daniel 92              
 
800 Sprint Medley Intermediate Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                           1:41.11  
     1) Coronas, Ian 93                 2) Kim, Jonathan 93               
     3) Zane, Michael 92                4) Thibodeau, Jordan 93           
  2 Mililani TC  'A'                                    1:52.64  
     1) MacGuyer, Shawn-Michael 95      2) Souza-Chaves, Kainoa 94        
     3) Tabuyo, Jeremy 94               4) Malasig, Ronald 93             
 
Distance Medley Intermediate Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Godspeed TC  'A'                                   12:31.11  
     1) Chin, Michael 95                2) Lindsey, Ka'eo-pu'uwai 94      
     3) Higa, Justin 92                 4) Pleskacz, Borys 92             
  2 Renegades Track Club  'A'                          13:29.12  
     1) Ota, Matt 93                    2) Lau, Ryan 93                   
     3) Fanelli, Gary 95                4) Lee, Dylan 92                  
 
4x400 Meter Relay Young Men
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Godspeed TC  'A'                                    3:56.79   1 
     1) Morihara, Kelsey 91             2) Briscoe, Michael 92            
     3) Pleskacz, Borys 92              4) Waters, Bryonn 89              
  2 Godspeed TC  'B'                                    5:05.52   2 
     1) Kelly, Dashon Andre 95          2) Hicks, Darryl 95               
     3) Piceno, Keoni 95                4) Chin, Michael 95               
 
Distance Medley Young Men
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Mililani TC  'A'                                   17:20.72  
     1) Helms, Jacob 94                 2) Umphress, James 96             
     3) Chun, Peter 91                  4) Tasaki, Tyler 97               
 
4x800 Meter Relay Open Men
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Renegades Track Club  'A'                           9:46.54  
     1) Fukuda, Brian 87                2) Helms, Jacob 94                
     3) Chun, Peter 91                  4) Jellinek, Everett 88           
 
800 Sprint Medley Open Men
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
 -- Godspeed TC  'A'                                   X1:42.66  
     1) Tsujimura, Matt 89              2) Briscoe, Michael 92            
     3) Morihara, Kelsey 91             4) Waters, Bryonn 89